29 mar

Šatníková skriňa nemusí stáť len v predsieni

Šatníkové skrine sú plné zmien. V ich prípade sa môžeme stretnúť so zástupom podôb, od tej z masívu až po MDF, DTD a ďalšie. Stále atraktívnejšou a praktickou variantou sú šatníkové skrine s veľkou zrkadlovou plochou.

Nie len, že priestor opticky rozšíria, ale aj ho ušetria. Nemusíte si zadovážiť skriňu a zrkadlo zvlášť. V tejto variaci sa iste nájdete aj vy.

Nadčasový a elegantný vzhľad

Šatníkové skrine s posuvnými dvermi sú zárukou trendy sortimentu, ktorý nikdy nevyjde z módy. Sú skomponované tak, aby korešpondovali so stenou, a vytvárali tak kompaktný dojem. Ich priestor vo vnútri je veľký. Pojme mnoho vecí, ktoré tak bez problémov uschováte.

Pri šatníkových skriniach sa kombinuje zástup materiálov, od drevotriesky na horné dosky, bočné panely i sokle, až po rôzne fólie dekoračného rázu. Na úchytky sa dosť často používa chróm s pozinkovaním, alebo ABS plast. Záleží na vás, akej variante dáte prednosť.

Pestrá paleta výberu umožňuje aj široké možnosti ohľadne umiestnenia nábytku. Máte spálňu ladenú do bielych farieb? Potom si určite prídete na svoje so šatníkovou skriňou s bielym korpusom a dvierkami v bielom lesku spoločne so zrkadlom.

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Šatníkové skrine doslova splývajú so stenou, sú teda dokonalou ukážkou, že o nich nikto ani nemusí vedieť. V závere nie sú žiadnym vystupujúcim článkom, ktorý by rušil kompaktný dojem. Zabudnite na chvíľu na 3D akcenty, a nechajte na seba pôsobiť aj tento druh uhladenej krásy a elegancie.

Úložný priestor je tu skutočne nemalý, takže sa tu pokojne vojde šatník celej rodiny. Jedna stena vašej spálne bude nádherne a prepychovo vyzerať, a súčasne poskytne oporu v obliekaní. Triedenie šatníku tak môžete s čistým svedomím odložiť na neurčito.

Tu sa vám zmestia kabáty, saká a bundy od jari do zimy! Bielený dub so šedým antracitovým sklom je dosť možné iba výstrelkom módy, ale v praxi je veľmi nenápadný. Kto teda hľadá súčasne aj nekrikľavú módnu vlnu, práve ju našiel.